Kroužek , Tábor 

Dětský kroužek je určený pro děti od šesti let je každé pondělí od 17:00 do 18:30 na jízdárně oddílu. 

Každému dítěti je svěřen koník v doprovodu zkušeného jezdce , který daného koníka drží. Každému dítěti se nejprve zdělí základní údaje jak se chovat u koní co se s mí a co se nedělá. Jsou poučeni i rodiče.  Děti se naučí čistit koníka , vodit ho na vodítku , jak s koníkem manipulovat. Naučí se i základu jízdy na koně. Některé děti chodí do kroužku jen proto, aby se mohly s koníky mazlit a hladit je. Koníka které ho jim svěříme do péče se učí obstarat od čištění po krmení. 

Jsou zde pro děti připraveny i soutěže , ale i domácí úkoly. Pro děti je připravený i program kdy si společně nacvičíme scénku s koníky a budeme vystupovat na Koňohrátkách v Rohozné na podporu Koňské záchytky. V létě se spí ve stanech a griluje se. V  podzimním čase je pro děti připravena Strašilijáda a v zimně Mikulášská jízda. Účastnit se mohou za podpory rodičů i dětských závodu jízdy zručnosti , které se konají v jiných oddílech. 

 Na kroužku se mohou podílet i rodiče a strávit s dětmi příjemnou hodinku. Nebo nám děti svěří do opatrování a jdou si užít chvíle klidu.

  Tábor  17.7.2021 - 24.7.2021

Přihlášky na emailu megihvb@seznam.cz


                              

       www.facebook.com/groups/789508861154212/