Naše koně

El Darius

    nar. 2.6.2016  z m. Dena   z o. El Paso II

Valach českého teplokrevníka. Odchovanec stáje. V roce 2021 začal karieru sportovního koně zatím v hobby soutěžích, aby nasbíral potřebné zkušenosti. Ochotný, učenlivý, tolerantní na jezdce. V terénu dopřední občas svého jezdce ještě vyzkouší. S vodičem sveze i malé dítě.

Lucka   

 nar. 4 . 4 . 2004   bez původu


Klisna pony. Velice pohodová a vyrovnaná kobylka s úžasnou povahou. Velice spolehlivá i pod malými dětmi,  využívána rekreačně. Na této kobylce se zde učí jezdit nejmenší jezdci. 
 

Vendulka

  nar.   27 . 1 . 2005  z m :   VELKÁ NOC     

Klisna teplokrevného typu.   Klisna je mohutného rámce , ale veliký mazel , při nasedání a na pobídky velice jemná a ochotná k práci. Ježděna bezudidlově.V současné době rekreační kůň.

Victoria Queen

   nar. 28.4.2020 z m. Vendulka po o: Volonter T

Mladá komunikativní klisnička, která se narodila u nás. Viky je velmi mazlivá a jemná kobylka, avšak občas vymyslí blbosti. Je naučena základním návykům, úvaz, práce na kruhovce, respektování osobního prostoru. Občas ráda prozkoumá i okolní svět mimo ohradu s Lakoškem. 


Laky

  nar. 2.5.2016

Valášek pony.Naučen základním návykům,úvaz,práce na kruhovce -respektování povelů. Chodí sám i s koňmi. Občas se vydá na průzkum terénu i sám - útěkář z ohrady :-).Nastupování do přepravíku. Lakymu začala škola ježdění a tahu, zatím mu to jde na jedničku. Můžete ho potkat již jako koníka pro děti na dětských dnech.

Sany

  nar.5.6.2012
 Valášek shetlandský pony.  Ježděn dětmi rád skáče. Na lonži i pro nejmenší děti. Jinak pro zkušenější dítě. Jako každý pony má svojí hlavu. Koníček je muchař. 

Saint Sendy

  nar 3.1.2013

Klisna velkopolského koně. Příjemně temperamentní. V  parkuru obtížnosti  Z .Drezura Z. Dnešním dnem 9.6. 2023 se stala hrdou matkou krásného hřebečka Dennim Saint Q

Makary

nar. 19.4. 2013 
Náš odchovanec a moje úplně první hříbě z mého chovu. Makary je velice vnímavý na přirozenou komunikaci a velice ho to baví. Pod sedlem na jízdárně sveze děti,ale v terénu pro zkušenějšího jezdce ,rád si vyzkouší kozeleček. Jinak na ošetřování hodný. Pracuje s dětmi v dětském kroužku a na táborech. Je to hodný strejda pro hříbátka. Letošní rok se zúčastní několika ukázkových soutěží a malých parkuru do 60 cm , aby to pak mohl učit svoje malé jezdce. 

Almond, Cassilius Blue, Missty

Hřebečci do školky: Všichni věk 1 rok +. Irský Cob, Český Teplokrevník, Oldenburský skokový kůň, Kinský Kůň, Českomoravský Belgig. 
Artemis 6.3. 2021

Klisna pony  . Syrový  koník stažený z pastvin. Učíme základní návyky. Zvládáme úvaz, čištění, zvedání předních nožek, ale zadní nám dělají problém tak zatím kopeme.  Zatím ve školce,ale až se sehraje se stádem a zvykne si , začne jí škola,aby se naučila základní práce na lonži. 

Bouquet, Václavské náměstí 1, Praha, 110 00, +420 100 123 456
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky