Naše koně

El Darius

                                           nar. 2.6.2016  z m. Dena   z o. El Paso II

Valach českého teplokrevníka. Odchovanec stáje. V roce 2021 začal karieru sportovního koně zatím v hobby soutěžích, aby nasbíral potřebné zkušenosti. Ochotný, učenlivý, tolerantní na jezdce. V terénu dopřední občas svého jezdce ještě vyzkouší. S vodičem sveze i malé dítě.

Lucka

                                                              nar. 4 . 4 . 2004   bez původu

Klisna pony. Velice pohodová a vyrovnaná kobylka s úžasnou povahou. Velice spolehlivá i pod malými dětmi,  využívána rekreačně. Na této kobylce se zde učí jezdit nejmenší jezdci. Kobylka se zúčastňuje s těmi to dětmi různých soutěží zručnosti, kde se umisťují na předních příčkách. 
 

Vendulka

                                              27 . 1 . 2005  z m :   VELKÁ NOC   otec   

Klisna teplokrevného typu.  Její jezdkyně ji připravuje na hobby sezonu v parkuru a drezuře. Klisna je mohutného rámce , ale veliký mazel. Zatím je netrpělivá při nasedání a stále zkouší svého jezdce při prvním nasednutí. Na pobídky velice jemná a ochotná k práci. Na prvních hobby závodech se kobylka umístila na 5.místě. V roce 2018, se umístila na každých závodech kam se vydala. Pro rok 2020 ji přísluší role matky - klisnicka Viktoria Queen. v roce 2021 opět březí.

Viktoria Queen

                                            nar. 28.4.2020 z m. Vendulka po o: Volonter T


CL Lady Skip Special

                                         nar,  16.5.1994 z m:Skips Trance z o: Special Trick

Klisna American Quarter Horse. K nám umístěna na dožití a občasné svezení dětí. Spolehlivá klisna pro začátečníky na jízdárně vnímavá na děti. Jezdí western i anglii. Nejraději jezdí na ohlávce. Na její věk v terénu temperamentní ráda se proběhne. 


Laky

                                                                        nar. 2.5.2016

Valášek pony.Naučen základním návykům,úvaz,práce na kruhovce -respektování povelů. Chodí sám i s koňmi. Občas se vydá na průzkum terénu i sám - útěkář z ohrady :-).Nastupování do přepravíku. Lakymu začala škola ježdění a tahu, zatím mu to jde na jedničku. Můžete ho potkat již jako koníka pro děti na dětských dnech.

Jovita

                                                                      nar. 12.4.2006
Klisna Slovenského teplokrevníka v HPK, Ježděná drezurně. Dosažená výkonnost D: L , S: ZL. Klidná , vyrovnaná,mazlivá, velice ovladatelná klisna. Kobylka je u své majitelky doma ,ale stále naší stáj reprezentují.

Johanka

                                                               nar. 30.4.2019
                                                      z m: Jovita po o: Firestone
Tak tě na tom božím světě vítáme a přejeme hodně sil a zdravíKobylka je u své majitelky doma.

Sany

                                                                        nar.5.6.2012
 Valášek shetlandský pony. Krátce po obsednutí . K nám dán na základní výcvik.  Ježděn dětmi rád skáče a je spolehlivý parťák pro nejmenší. Koníček je muchař. 

Sant Sendy

                                                                         nar 3.1.2013
Klisna velkopolského koně. Příjemně temperamentní. V současnosti závodí v parkuru obtížnosti Z. Pro příští sezonu ji čeká ZL :-).